"Na Wspólnej" odcinek 2782. Antosia wie już, kto zabił Łukasza! Co skrywa pani prokurator? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

W 2782. odcinku serialu "Na Wspólnej" prawda o śmierci Łukasza w końcu wyjdzie na jaw! Morderca sam przyzna się Antosi do zbrodni. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2782. w poniedziałek, 19.11.2018, o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Łukasz (Ksawery Daniel), czyli chłopak Tosi (Gabriela Jeżółkowska), po zakończeniu jednej z imprez został znaleziony martwy. Do tragedii doszło w tajemniczych okolicznościach. Nie do końca wiadomo, czy był to wypadek, czy też celowe morderstwo. Wiele wątpliwości miał w tej kwestii Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk), który wszczął w tej sprawie śledztwo. To on odnalazł nagranie przedstawiające ostatnie chwile z życia Łukasza. Odkrył także, że ktoś majstrował przy dowodach, aby cała sprawa wyglądała na wypadek.

Włodek zaczyna bać się śmierci! Czy coś mu grozi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Mordercy Łukasza szuka także Antosia. W 2782. odcinku serialu "Na Wspólnej' przyprowadza do domu Dawida, który przyznaje się, że to przez niego Łukasz nie żyje! Wyznanie wstrząśnie dziewczyną. W międzyczasie prawdę odkryje także Tadeusiak, który poprosi kolegę by sprawdził jednego z podejrzanych. Po uzyskaniu potrzebnych informacji natychmiast połączy wszystkie części układanki w całość. Stanie się jasne, że to właśnie pani prokurator kryła swojego syna!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Czy Dawida i jego matkę uda się postawić przed sądem? Jak bohaterowie zamierzają stawić czoło wysoko postawionej urzędniczce? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" w telewizji TVN!

Diagnoza potwierdza obawy Kamila Hoffera. Czy to koniec jego kariery? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun 2782. odcinka serialu "Na Wspólnej"

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ktoś (gość)

    jaki chłopak?chyba raczej kolega bo ona to jest jeszcze za młoda by romansować.

    18.11.2018 14:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×