"Na Wspólnej" odcinek 2784. Konfrontacja Janusza i Marka! Który z nich zdobędzie serce Danki? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

W 2784. odcinku serialu "Na Wspólnej" Marek przypadkowo natrafi na pakującego się Janusza! Sprawdź, jak przebiegnie ich spotkanie!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2784. w środę, 21.11.2018, o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Danka (Lucyna Malec) poszła do łóżka z Markiem (Grzegorz Gzyl), swoim byłym mężem. Zimińscy spędzili upojne chwile, a sytuacja między nimi skomplikowała się jeszcze bardziej. Co więcej, Danka nie potrafiła się do tego przyznać przed Januszem (Janusz Zadura), jej nowym partnerem. Od tego czasu relacje między nimi znacznie się pogorszyły.

Włodek zaczyna bać się śmierci! Czy coś mu grozi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2784. odcinku serialu "Na Wspólnej" ich związek się zakończy, a kochanek Danusi wyprowadzi się z jej mieszkania. Traf sprawi, że stanie wtedy oko w oko z Markiem. Rozmowa z byłym mężem Danki będzie dla Maciejewskiego bardzo przykra. Zimiński powie mu prosto w twarz:

Żył pan z kimś 35 lat? To niech pana nie dziwi, że żona wraca do męża...

Danka nie będzie jednak pewna swoich uczuć. Postanowi zadzwonić do swojej córki Gosi (Anna Kerth), aby opowiedzieć jej o swoim rozstaniu. Czy Zimińscy do siebie wrócą? Czy też Danka postanowi zostać sama? Aby poznać dalsze losy bohaterów, śledźcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Antosia wie już, kto zabił Łukasza! Co skrywa pani prokurator? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun 2784. odcinka serialu "Na Wspólnej"

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×