"Na Wspólnej" odcinek 2785. Trudne dni Romana. Czy zdoła się podnieść i ocalić swoją inwestycję? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2785. odcinku serialu "Na Wspólnej" pojawi się szansa na ocalenie firmy Romana i Antoniego. Hoffer wciąż jest jednak myślami przy kieliszku. Sprawdź, co się wydarzy w serialu!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2785. w czwartek, 22.11.2018, o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Inwestycja Romana (Waldemar Obłoza) i Antoniego (Ostap Stupka) została wstrzymana. Ich firma nie otrzyma pieniędzy z ubezpieczania i groziło jej bankructwo, a Hoffer nie umiał sobie z tym poradzić. Wrócił do picia. Jego bliscy zauważyli jego dziwne zachowanie, ale nie podejrzewają nawet jak w złym jest stanie.

Fatalny finał męskiej wyprawy sąsiadów ze Wspólnej! Jak skończy się wspólne łowienie ryb? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2785. odcinku serialu "Na Wspólnej" pojawia się światełko w tunelu. Znalazły się środki na natychmiastowe odkażenie terenu jego budowy. Roman jednak nie jest w stanie cieszyć się z dobrych wieści. Męczy go straszliwy kac. Gdy Antoni proponuje mu wspólne świętowanie, z ulgą się zgadza. Obaj mężczyźni nie żałują alkoholu. Hoffer wraca do domu kompletnie pijany! Gdy Honorata (Aleksandra Konieczna) zobaczy go w takim stanie będzie wściekła i zacznie się bardzo niepokoić o stan swojego męża.

Pijackie wybryki Romana są poważnym ostrzeżeniem dla jego bliskich. Czy zdołają w porę zareagować i pomogą Hofferowi się podnieść? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" w telewizji TVN!

Gosia trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają śmiertelną chorobę! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×