"Na Wspólnej" odcinek 2785. Włodek znów zaczyna bać się śmierci! Czy coś mu grozi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2785. odcinku serialu "Na Wspólnej" Włodek Zięba otrzyma smutną wiadomość. Zmarł jeden z jego znajomych. Sprawdź, jak to wpłynie na życie bohatera!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2785. w czwartek, 22.11.2018, o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W życiu Włodka Zięby (Mieczysław Hryniewicz) nie dzieje się ostatnio nic złego. Prowadzi spokojne, pozbawione większych zmartwień i w miarę dostatnie życie. Jego spokój zburzy jednak pewna wiadomość, którą otrzyma w 2785. odcinku serialu "Na Wspólnej". Włodek dowie się o śmierci kolegi, swojego rówieśnika. Ta smutna nowina bardzo go poruszy. Zięba zacznie zastanawiać się, kiedy przyjdzie kolej na niego.

Roman wróci do picia! Alkohol go zniszczy? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Maria (Bożena Dykiel) będzie próbowała pocieszyć męża. Niestety bezskutecznie. W 2785 odcinku "Na Wspólnej" w akcję ratowania Włodka włączy się więc jego sąsiad, Zdzisław Muszko (Piotr Cyrwus). Postanowi zaprosić Ziębę na ryby, lecz nawet to nie zdoła poprawić Włodkowi nastroju.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Czy ostatecznie da się przekonać, że z myślenia o śmierci nie przyjdzie mu nic dobrego? Czy też może załamie się, albo faktycznie zapadnie na jakąś ciężką chorobę? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" w telewizji TVN!

Joanna odnajdzie ojca! W serialu pojawi się nowa postać! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×