"Na Wspólnej" odcinek 2792. Niespodziewana propozycja Agnieszki! Roman trafi na odwyk? [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Roman Hoffer coraz bardziej pogrąża się w nałogu alkoholowym. W 2792. odcinku serialu "Na Wspólnej" ktoś poda mu jednak pomocą dłoń. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2792. już w środę, 5 grudnia 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Przytłoczony niepowodzeniami biznesowymi, Roman (Waldemar Obłoza) ponownie stoczył się w nałóg alkoholowy. Jego choroba rozwijała się powoli i była trudno dostrzegalna dla jego bliskich. W 2792. odcinku serialu "Na Wspólnej" pojawi się jednak ktoś, kto będzie potrafił racjonalnie ocenić stan Hoffera i zaporponuje mu pomoc.

Gosia trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają śmiertelną chorobę! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W mieszkaniu Romana pojawi się Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), która sama również cierpi na chorobę alkoholową. Od razu zauważy, że z Romanem jest znacznie gorzej niż sam jest w stanie przyznać. Spróbuje go przekonać by jak najszybciej udał się na leczenie do kliniki odwykowej. Hoffer stwierdzi jednak, że nie może teraz na dwa miesiące zostawić rodziny i ledwo co rozpoczętej budowy. Agnieszka zacznie go przekonywać, żeby przynajmniej spotkał się z terapeutą, którego mu załatwiła. Roman pozostanie jednak nieugięty.

Widząc że nic nie wskóra, Olszewska opuszcza mieszkanie. Czy Roman ostatecznie zmieni zdanie i zacznie się leczyć? Czy może ostatecznie pogrąży się w zgubnym nałogu? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" na antenie TVN.

Fatalny finał męskiej wyprawy sąsiadów ze Wspólnej! Jak skończy się wspólne łowienie ryb? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×