"Na Wspólnej" odcinek 2793. Gosia trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają śmiertelną chorobę! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Danuta w "Na Wspólnej" odnajduje nieprzytomną Gosię i pozostawionego bez opieki wnuka. W szpitalu okazuje się, że diagnoza jest porażająca. Marek przygotowuje się na najgorsze i obiecuje, że będzie przy byłej żonie. Czy słusznie?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2793. już w czwartek, 6 grudnia 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Danuta (Lucyna Malec) stara się pomagać córce (Anna Kerth) w opiece nad synkiem. Kiedy dowiaduje się, że Gosia nie przyszła do pracy, natychmiast jedzie do córki. Na miejscu odnajduje małego Mareczka pozostawionego bez opieki! Nieprzytomną Gosię znajduje leżącą na podłodze! Danuta momentalnie wzywa pogotowie i informuje byłego męża (Grzegorz Gzyl), że ich córka trafiła do szpitala. Jak będzie diagnoza?

Diagnoza potwierdza obawy Kamila Hoffera. Czy to koniec jego kariery? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Kiedy zmartwiony Marek wpada do szpitala, Danka spontanicznie rzuca mu się w ramiona! Po chwili zmieszana odsuwa się od byłego męża. Niedługo później lekarze ogłaszają diagnozę. Podejrzewają, że Gosia ma nowotwór mózgu. Zdruzgotani rodzice mają nadzieję, że uda się uratować ich córkę. Tylko czy jest na to realna szansa?

Marek zapewnia byłą żonę, że cokolwiek się stanie, nie zostawi jej samej i będzie ją wspierał. Co na to Danka? Oglądaj najnowsze odcinki "Na Wspólnej" i śledź program tv by poznać szczegóły wcześniej!

Danka spędza gorącą noc z... Markiem! Wrócą do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

*źródło: x-news/TVN

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×