"Na Wspólnej" odcinek 2793. Michał i Kinga zapiszą się na terapię małżeńską! Czy ich związek da się uratować? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Michał podejmie ryzykowny krok w celu ratowania swojego małżeństwa z Kingą. Sprawdź, co wydarzy się w 2793. odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2793. już w czwartek, 6 grudnia 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Małżeństwo Michała (Robert Kudelski) i Kingi (Ilona Wrońska) przechodzi ostatnio bardzo poważny kryzys. Brzozowski podejrzewa, że jego żona zdradza go z Tymonem (Łukasz Wójcik), kolegą z pracy. Kinga natomiast coraz gorzej czuje się w małżeństwie, co nie umyka uwadze jej męża. W 2793. odcinku serialu "Na Wspólnej" Michał postanawia działać!

Michał pobije kochanka Kingi! Awantura skończy się rozwodem? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Brzozowski oświadczy Kindze, że zapisał ich na terapię małżeńską. Reakcja żony bardzo go zadziwi. Będzie wściekła, że nie pomyślał o tym, by wcześniej przedyskutować z nią taki pomysł. Michał będzie ją jednak błagał żeby chociaż spróbowali. Ostatecznie, w 2793. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kinga przyjdzie na umówioną wizytę u terapeuty. Czy małżeństwo Brzozowskich jest jeszcze do uratowania? Czy będą ze sobą ze względu na dziecko? A może każde z nich pójdzie swoją drogą? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" w telewizji TVN!

Ślub Darka i Anety! Jak Kasia zniesie widok ukochanego w objęciach innej? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×