"Na Wspólnej" odcinek 2793. Polityczny manifest w serialu TVN! Co napis "Konstytucja" robi w gabinecie Danki? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zaskakujący widok w serialu "Na Wspólnej". W 2793. odcinku serialu, w gabinecie Danki widzowie dostrzegli napis "konstytucja" z plakatu, który stał się symbolem ostatnich protestów w obronie polskiego sądownictwa. Widzowie zarzucają teraz stacji m.in. działanie propagandowe.

Multimedia

Widzowie "Na Wspólnej" dopatrzyli się w serialu manifestu politycznego. Mowa o 2793. odcinku "Na Wspólnej", w którym Danka (Lucyna Malec) wraca do pracy do szkoły. W serialu widzimy scenę, w której Zimińska przejmuje gabinet po Teresie (Izabela Dąbrowska). To właśnie na tablicy w gabinecie dyrektorki uważni widzowie dostrzegli napis "Konstytucja".

Michał i Kinga na terapii! Czy ich związek da się uratować? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Napis "konstytucja" pochodzi z plakatu, który stał się symbolem protestów w obronie polskiego sądownictwa. Protestujący w sprawie reform noszą go na transparentach czy koszulkach. W serialu "Na Wspólnej" nie wykorzystano jednak oryginalnej grafiki autorstwa Luki Rayskiego. W gabinecie serialowej Danki wisi za to praca dziecka stworzona kolorowymi kredkami.

Niektórzy użytkownicy Twittera zarzucają stacji m.in. działanie propagandowe.

Podprogowa propaganda antypolskich sił ;)

Ciekawe co Kurski na to

To znowu TVN podpadł . Będzie dym

A co wy sądzicie o napisie z gabinetu Danki? Oglądaliście 2793. odcinek serialu "Na Wspólnej"? Zdjęcia z gabinetu bohaterki serialu TVN możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Janek (gość)

    Kurski niech spada na drzewo i tyle

    08.12.2018 20:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×