"Na Wspólnej" odcinek 2794-95. Włodek pożyczy Kazikowi 100 tysięcy złotych! Straci majątek? [STRZESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

W 2794. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kazik natrafi na bardzo atrakcyjna ofertę biznesową. W jej sfinansowaniu pomoże mu Włodek. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Beata (Katarzyna Ptasińka) bardzo dużo zawdzięcza małżeństwu Ziębów. Włodek (Mieczysław Hryniewicz) i Maria (Bożena Dykiel) dali jej pracę i pomogli stanąć na nogi. Jej partner, Kazik (Grzegorz Kwiecień), nie wzbudza jednak zaufania. W 2794. odcinku serialu "Na Wspólnej" natrafi jednak na świetną ofertę. Ktoś sprzedaje warsztat samochodowy za pół ceny. Mężczyzna chce skorzystać z takiej okazji i udaje się do banku. Okazuje się jednak, że nie ma zdolności kredytowej.

Ślub Darka i Anety! Jak Kasia zniesie widok ukochanego w objęciach innej? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W takie sytuacji musi wyjechać do Norwegii, aby tam zarobić jakieś pieniądze. Mówi o tym Beacie. Załamana dziewczyna prosi Włodka o pomoc. Widząc rozpacz swojej pracownicy, Zięba postanawia pożyczyć Kazikowi 100 tysięcy złotych na zakup warsztatu. W 2795. odcinku "Na Wspólnej" wypłaci całą kwotę i przekaże ją partnerowi Beaty, który rzekomo jest już umówiony z notariuszem. Szczęśliwa Beata zorganizuje z tej okazji przyjęcie w barze Ziębów.

Michał pobije kochanka Kingi! Awantura skończy się rozwodem? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Czy Kazik rzeczywiście kupi warsztat samochodowy i zostanie z Beatą w Polsce? Czy Włodek może liczyć na szybką spłatę pożyczki? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" na antenie TVN!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Co jeszcze w tym serialu wymyslicie jakie nie pedofil czego glupot uczycie

    03.12.2018 11:46
  • Gosc (gość)

    Głupi serial

    03.12.2018 11:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×