"Na Wspólnej" odcinek 2794. Joanna powie Wiktorowi, że jest jej ojcem! Jaka będzie jego reakcja?

W 2794. odcinku serialu "Na Wspólnej" Joanna spotka się z Wiktorem. Zdobędzie się na szczere wyznanie. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2794. już w poniedziałek, 10 grudnia 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Mama Joanny (Anna Cieślak), Krystyna (Maria Winiarska) tuż przed śmiercią wyznała jej, że to nie ona ją urodziła. Okazało się, że jej biologiczną matką jest Anka (Agnieszka Suchora), którą przez całe życie traktowała jak starszą siostrę. Był to dla niej wielki szok! Aby poznać swoją biologiczną rodzinę, będzie musiała jednak wykonać jeszcze jeden krok. W 2794. odcinku serialu "Na Wspólnej" będzie miała okazję by poważnie porozmawiać ze swoim biologicznym ojcem, Wiktorem (Robert Gonera).

Włodek pożyczy Kazikowi 100 tysięcy złotych! Straci majątek? [STRZESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Anna będzie podekscytowana na myśl o kolejnym spotkaniu z Wiktorem. Spróbuje namówić Joannę, żeby z nią poszła. Dziewczyna będzie miała pewne opory, ale w końcu się zgodzi. Gdy przyjdą do restauracji, Anka przedstawi swoją córkę Wiktorowi. W 2794. odcinku serialu "Na Wspólnej" Joanna będzie bardzo zestresowana całą sytuacją i, aby mieć to już za sobą, na samym początku spotkania powie mu, że jest jej ojcem! Mężczyzna będzie zszokowany!

Kamil zbiera na operację! Kto mu pomoże? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Jak będą wyglądały relacje między Wiktorem a Joanną? Aby się tego dowiedzieć, śledźcie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" w telewizji TVN!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×