"Na Wspólnej" odcinek 2799. Roman pije przez Honoratę?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 2799. odcinku "Na Wspólnej" Honorata znajduje zapiski Romana. Wnioskuje z nich, że to ona jest powodem, przez który Roman pije. Co jeszcze się wydarzy?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2799. już we wtorek, 18.12.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Honorata (Aleksandra Konieczna) przez przypadek znajduje zapiski, które Roman (Waldemar Obłoza) robi na potrzeby terapii. Czyta w nich, że Roman jest najbardziej zły na ciągłe upominanie go, by nie pił. Kobieta czuje się dotknięta tymi słowami i pyta męża, czy naprawę myśli, że bawi ją pilnowanie go jak małego chłopca. Nie spodziewa się jednak reakcji Hoffera, który wściekły opuszcza mieszkanie!

Roman trafi na odwyk? Propozycja wyjdzie od Agnieszki! [STRZESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Leśniewska, nie wiedząc co myśleć, zwierza się Alicji (Jowita Budnik). Opowiada jej o swoich wyrzutach sumienia, że Roman obwinia ją o swoje picie. Przyjaciółka przedstawia jej drugą stronę medalu. Alicja tłumaczy jej, że emocje z zapisków wynikają z choroby, a Roman kocha swoją żonę. Mimo wszystko, Honorata czuje się zraniona i zaczyna płakać... Czy to kolejny kryzys między małżeństwem? Czy się pogodzą? Sprawdź program tv i oglądaj najnowsze odcinki serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Oliwia Bosowska - kim jest młoda i piękna gwiazda serialu TVN? Gdzie ją jeszcze można oglądać? Ile ma lat? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×