"Na Wspólnej" odcinek 2799. Ślub Darka i Anety! Jak Kasia zniesie widok ukochanego w objęciach innej? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]

Już wkrótce w "Na Wspólnej" ślub Anety i Darka! Uroczystość zostanie pokazana w 2799. odcinku serialu TVN. Co wydarzy się podczas zaślubin prawniczej pary? Czy Aneta znajdzie szczęście u boku Żbika? Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Anety i Darka z "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2799. w poniedziałek, 17.12.2018, o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Przyszłość związku Darka (Michał Mikołajczak) i Anety (Dorota Krempa) rysuje się w ciemnych barwach. Prawnikowi nie w głowie przecież życie rodzinne. Bez wiedzy narzeczonej zatrudnił już w kancelarii nową stażystkę, która wpadła mu w oko. Para podpisała intercyzę, a tuż po dopełnieniu formalności Żbik zjawił się u Kasi (Julia Chatys) i wyznał jej miłość. Darek pogubił się w swoich uczuciach.

Mimo tego, że związek Anety i Darka to zwykły kontrakt i prawdziwych uczuć w nim brak, para stanie w 2799. odcinku "Na Wspólnej" na ślubnym kobiercu. Na uroczystości pojawi się m.in. Kasia, która odpowiada za suknię ślubną panny młodej.

Aneta wybiera suknię ślubną! Zobacz, w jakiej kreacji pójdzie do ślubu z Darkiem! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas wydarzenia Bergówna będzie zmuszona obserwować swojego ukochanego w objęciach innej… Czy Kasia to wytrzyma?! W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z ze ślubu Anety i Darka. Ile przetrwa ich małżeństwo?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • SMACZEK (gość)

    Suknia, ze ho ho!! Po pijaku lepsza bym uszyl..

    02.12.2018 08:20
  • Emmi (gość)

    Ale wielki bebech ma ta aktorka, to ciąża?

    01.12.2018 12:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×