"Na Wspólnej" odcinek 2800. Znajomy Elżbiety okaże się pedofilem? Julka znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2800. odcinku serialu "Na Wspólnej" Adam zacznie się zachowywać dwuznacznie w towarzystwie Julki. Czy dziewczynce coś grozi? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2800. w środę, 19 grudnia o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Julka (Maja Oświecińska), córka Igora (Jakub Wesołowski) chodzi na lekcje baletu. Prowadzi je Adam (Karol Puciaty), który jest dawnym znajomym Elżbiety, obecnej partnerki Nowaka. Wydawać by się mogło, że nauczyciel baletu wciąż jednak coś czuje do Elżbiety, lecz okaże się że bardziej interesuje go Julka!

Kinga chce rozwieść się z Michałem! Czy porzuci syna i zamieszka z kochankiem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2800. odcinku serialu "Na Wspólnej" nauczyciel poprosi Julką na środek aby na jej przykładzie pokazać dzieciom, jak prawidłowo powinny się poruszać, grając łabędzie. Pochwali grację dziewczynki, po czym na ucho powie jej, że aby być jeszcze lepsza powinna na żywo poobserwować te piękne ptaki.

Kazik ucieknie z pieniędzmi Włodka! Beata sprzeda dziecko by spłacić dług? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Julka postanowi posłuchać rady trenera i po lekcjach pójdzie nad pobliski staw. Dlatego też, gdy Igor przyjdzie po córkę do szkoły, nie zastanie jej tam. Adam z oddali będzie obserwował go w czasie rozmowy z nauczycielką, po czym pójdzie w stronę parkowego stawu. Nauczyciel opowie jej historię z "Jeziora łabędziego", a po chwili doda, że tata szukał jej i był zły, że wyszła sama ze szkoły. Poprosi też dziewczynkę, by staw stał się od tego momentu ich "sekretnym miejscem".

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Czy Julce grozi poważne niebezpieczeństwo? Czy Igor zdoła ochronić córkę? Co planuje Adam? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" w telewizji TVN!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×