"Na Wspólnej" odcinek 2801. Kinga chce rozwieść się z Michałem! Czy porzuci syna i zamieszka z kochankiem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2801. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kinga podejmie definitywną decyzję o rozstaniu z Michałem! Co będzie z Ignasiem? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2801. w czwartek, 20 grudnia o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kinga (Ilona Wrońska) ma już dość związku z Michałem (Robert Kudelski). Uważa że jej mąż jest człowiekiem nudnym i przewidywalnym. Znacznie lepiej czuje się w towarzystwie swojego współpracownika i kochanka, Tymona (Łukasz Wójcik). Kolega z pracy tak bardzo zawróci jej w głowie, że Kinga być może zostawi nie tylko Michała, ale także ich syna, Ignasia (Bartek Kaszuba)!

Michał pobije kochanka Kingi! Awantura skończy się rozwodem? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2801. odcinku serialu "Na Wspólnej" Michał po raz kolejny spróbuje ratować swoje małżeństwo. Kinga nie będzie jednak chciała o tym słyszeć. Oznajmi mężowi, że przed rozwodem muszą ustalić kilka rzeczy. Zażąda od męża, by zostawił jej syna i wyprowadził się z ich mieszkania. Brzozowski nie będzie chciał jednak o tym słyszeć! Przecież to Kinga niszczy ich rodzinę swoimi zdradami!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Ślub Darka i Anety! Jak Kasia zniesie widok ukochanego w objęciach innej? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W odpowiedzi Kinga wygarnie mężowi, że to nie jej wina, że nie jest szczęśliwa w małżeństwie. W 2801. odcinku serialu "Na Wspólnej" Brzozowska wyżali się swojemu kochankowi, że mąż nie jej ułatwia rozstania. W odpowiedzi Tymon zaproponuje jej by się do niego wprowadziła. Nawet jeśli miałaby przyjść sama, bez Ignasia! Czy Kinga zdecyduje się porzucić swojego syna i ucieknie do kochanka? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Najlepszy serial. Oglądam go od początku .Jest dla mnie bardzo interesujący

    05.01.2019 15:53
  • Ewelina (gość)

    Tak Kinga zawsze chciała stabilizacji a teraz co odmieniło jej się czy co?

    13.12.2018 11:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×