"Na Wspólnej" odcinek 2804. Danka nie pozwoli Błażejowi zerwać z Gosią! "Proszę nie szantażować mnie jej chorobą!" [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

W 2804. odcinku serialu "Na Wspólnej" Błażej będzie chciał rozstać się z Gosią. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2804. w poniedziałek, 7 stycznia o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Tajemnicza choroba Gosi (Anna Kerth) jest wyzwaniem dla jej bliskich. Dziewczyna ma niekontrolowane napady złości, a swoją frustrację wyładowuje na najbliższych. Jej partner, Błażej (Jakub Świderski), ma już tego dosyć. W 2804. odcinku serialu "Na Wspólnej" będzie chciał od niej odejść!

Gosia może mieć raka mózgu! Ze strachu przed chorobą skoczy z okna? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gdy dowie się o tym Danka (Lucyna Malec), będzie chciała przemówić mu do rozsądku. W 2804. odcinku serialu "Na Wspólnej" postanowi porozmawiać z Błażejem. Powie mu, że stan Gosi jest poważny i że potrzebuje teraz wsparcia. Mężczyzna będzie jednak nieugięty.

Jednak gdy dowie się, że Gosia próbowała wyskoczyć z okna, zmieni zdanie. Uzna, że nie może zostawić jej samej z dzieckiem. Czy starczy mu cierpliwości? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie nowe odcinki "Na Wspólnej" na antenie TVN!

Adam zaciągnie Julkę do magazynku i zacznie ją nagrywać! Czy ktoś go powstrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×