"Na Wspólnej" odcinek 2804. Gosia może mieć raka mózgu! Ze strachu przed chorobą skoczy z okna? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Lekarze nie będą mieli dobrych wiadomości dla Gosi. Wizja śmiertelnej choroby sprawi, że dziewczyna spanikuje! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2804. w poniedziałek, 7 stycznia o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Po serii omdleń Gosia (Anna Kerth) została skierowana do szpitala, gdzie ma przejść szereg badań diagnostycznych. Wstępna diagnoza lekarska jest bardzo niepomyślna - to może być nowotwór mózgu! Aby potwierdzić lub wykluczyć tę chorobę, będzie trzeba przeprowadzić kolejną serię badań. Mimo to, Gosia już teraz jest przerażona wizją śmiertelnej choroby. W 2804. odcinku serialu "Na Wspólnej" zaczyna panikować.

Julka w niebezpieczeństwie! Znajomy Elżbiety okaże się pedofilem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Pacjentka nastawi się na to, że faktycznie jest śmiertelnie chora i że nie ma już dla niej nadziei. Zaprosi do siebie Dankę (Lucyna Malec), Marka (Grzegorz Gzyl) i Błażeja (Jakub Świderski), aby poprosić ich o opiekę nad jej synkiem. Najbliżsi nie będą chcieli jednak nic słyszeć o tym, że coś może pójść nie tak. Wściekła Gosia wyrzuci ich z sali, po czym wyjmie telefon, by nagrać film pożegnalny.

Zachowanie Gosi będzie coraz bardziej obłędne. Wizja śmierci w cierpieniach sprawi, że w amoku wyskoczy z łóżka, otworzy okno i stanie nad przepaścią... W tym samym czasie jej rodzina dowie się od lekarza, że nie ma żadnego guza! Czy bliscy zdołają powstrzymać Gosię przed samobójstwem? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie styczniowe odcinki serialu "Na Wspólnej" na antenie TVN!

Kinga chce rozwieść się z Michałem! Czy porzuci syna i zamieszka z kochankiem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ?? (gość)

    Poważnie myślałam że rak może być wszendzie

    11.12.2018 22:48
  • Przeciętny (gość)

    Nie ma czegoś takiego jak ' rak mozgu'

    10.12.2018 18:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×