"Na Wspólnej" odcinek 2806. Córka Igora spotka się potajemnie z Adamem w parku! Co jej zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Adam spotka się z Julką nad jeziorkiem w parku. Nauczyciel zaaranżuje ćwiczenia, podczas których będzie miał kontakt fizyczny z dziewczynką! Czy zrobi jej coś złego? Sprawdź co się wydarzy w 2806. odcinku "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2806. w czwartek, 10.01.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Julka (Maja Oświecińska), córka Igora (Jakub Wesołowski), wkrótce znajdzie się w niebezpieczeństwie. Jej nauczycielowi baletu Adamowi (Karol Puciaty), który jest dawnym znajomym Elżbiety (Paulina Chapko), spodoba się dziewczynka. Oczywiście, nie będzie to zdrowa relacja.

Danka i Marek znowu razem! Zbliżyła ich choroba córki [STRESZCZECNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2806. odcinku "Na Wspólnej" niczego nieświadomi Igor i Elżbieta zaproszą Adama na obiad. Podczas posiłku Julka postanowi pochwalić się nowym strojem. Ubierze sukienkę i zaprezentuje ją dorosłym. Adam nie będzie krył zachwytu nad jej nową kreacją. Po wyjściu z mieszkania, wyśle do dziewczynki wiadomość, żeby spotkali się w parku. Zastrzeże, żeby nic nie mówiła rodzicom i by na spotkanie włożyła sukienkę, którą pokazywała wcześniej.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Julka poczuje się doceniona i zgodzi się przyjść. Spotka się z Adamem nad jeziorkiem w parku. Nauczyciel zacznie jej tłumaczyć, że w tańcu najważniejsze jest zaufanie do partnera, po czym zaaranżuje ćwiczenia, podczas których będzie miał kontakt fizyczny z dziewczynką! Czy zrobi jej też coś złego? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Marta jest w ciąży! Dlaczego nie powie Olafowi, że spodziewa się dziecka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Beata (gość)

  Chodz tu o to aby nie ufac nawet zaufanemu nauczycielowi nawet gdy jest to znajomy rodzicoe a nie pisac glupi serial i ze promuje pedofilstwo

  08.01.2019 09:30
 • Gosc (gość)

  Glupi serial.promuje zboczenstwo

  29.12.2018 18:30
 • Gosc (gość)

  moze załozy czarna spodniczke bedzie latwiej!!!!!

  29.12.2018 18:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×