"Na Wspólnej" odcinek 2808. Marta jest w ciąży! Dlaczego nie powie Olafowi, że spodziewa się dziecka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2808. odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta postanowi zrobić test ciążowy. Wynik będzie pozytywny. Sprawdź, co jeszcze się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2808. we wtorek, 15 stycznia o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Olaf (Maciej Brzoska) coraz bardziej angażuje się w romans z niewidomą Adą (Wiktoria Wolańska). Zaczyna myśleć o rozstaniu ze swoją dotychczasową partnerką, Martą (Joanna Jabłczyńska). W 2808. odcinku serialu "Na Wspólnej" jego sytuacja się jeszcze bardziej skomplikuje!

Olaf zdradza Martę! Pójdzie do łóżka z niewidomą Adą? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marta od pewnego czasu narzeka na mdłości i osłabienie. Początkowo myśli, że jest to efekt przepracowania, ale w 2808. odcinku serialu "Na Wspólnej" zdecyduje się, korzystając z nieobecności partnera, wykonać test ciążowy. Wynik będzie pozytywny. W tym samym czasie Olaf będzie leżał w łóżku ze swoją kochanką.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Beatka sprzeda swoje dziecko! Kto będzie kupcem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dzień później Marta podzieli się informacją o ciąży ze swoją przyjaciółką, Zuzą (Małgorzata Socha). Powie jej, że nie jest gotowa na dziecko i nie wie jak odnaleźć się w nowej sytuacji. Wyzna też, że nie ma nawet czasu powiedzieć o ciąży Olafowi.

Co zrobi Olaf, gdy dowie się o ciąży? Zostawi niewidomą Adę, czy też może porzuci ciężarną Martę? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" w telewizji TVN!

Danka i Marek znowu razem! Zbliżyła ich choroba córki [STRESZCZECNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×