"Na Wspólnej" odcinek 2809. Anka i Wiktor wylądują w łóżku! Rodzice Joanny wrócą do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W życiu Joanny wiele się zmieniło. Najpierw dowiedziała się, że Anka jest jej matką, a później poznała też biologicznego ojca. Czy rodzice Bergowej znowu będą razem? Sprawdź, co wydarzy się w 2809. odcinku "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2809. w środę, 16.01.2019 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kiedy Joanna (Anna Cieślak) dowiedziała się, że Anka (Agnieszka Suchora) nie jest siostrą, ale biologiczną matką, była w szoku. Kiedy w końcu wybaczyła jej to, że ją okłamywała, postanowiła znaleźć także swojego prawdziwego ojca. Teraz w jej życiu pojawił się także Wiktor (Robert Gonera).

Joanna odnajdzie ojca! W serialu pojawi się nowa postać! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2809. odcinku "Na Wspólnej" Wiktor zaprosi Ankę na kolację. Joanna będzie miała nadzieję, że ze spotkania wyniknie coś więcej i zapowie matce, że trzyma za nich kciuki. Anka zapewni natomiast, że cokolwiek się stanie, Asia już więcej nie straci żadnego z rodziców.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Podczas kolacji u Strzeleckiego, Anka opowie Wiktorowi o tym, jakie nastawienie do ich spotkań ma Joanna. Będzie chciała sprawdzić, czy przeszkadza mu taka presja. On jednak odpowie, że nie ma z tym żadnego problemu. Anka zacznie uświadamiać sobie, że Wiktorowi nie chodzi tylko o seks z nią, ale naprawdę mu na niej zależy. W końcu rodzice Joanny wylądują razem w łóżku. Czy to oznacza, że będą razem?

Pijany Roman będzie miał poważny wypadek! Zapadnie w śpiączkę? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Merry (gość)

    Gość: ty jesteś głupi, nie serial

    06.01.2019 19:29
  • Gosc (gość)

    .glupi serial.

    26.12.2018 13:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×