"Na Wspólnej" odcinek 2815. Wściekła Izabela wyżywa się na siłowni! Wda się w romans z instruktorem sztuk walki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2815. odcinku serialu "Na Wspólnej" najnowsza powieść Jerzego wyprowadzi Izabelę z równowagi! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2815. w poniedziałek, 28.01.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Jerzy (Wojciech Wysocki) lubi tworzyć powieści inspirowane życiem jego żony Izy (Anna Korcz) i jej rodziny. Gdy zrobił to ostatni raz, ściągnął na jej głowę policję. Teraz postanowił wbić jej kolejną szpilę. W 2816. odcinku serialu "Na Wspólnej" kobieta zauważy, że jest pierwowzorem negatywnej bohaterki najnowszej książki Dudka! Gdy spotka się z nim w restauracji od razu wygarnie mu całą swoją złość:

"Była jak robot, bez empatii i bez serca." Przecież ty się nawet nie kryjesz, że piszesz o mnie!

Honorata odejdzie od Romana! Zostawi go po wypadku! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jerzy nie będzie jednak chciał wprowadzić żadnych zmian do książki. Zdenerwowana Iza pokaże książkę Weronice (Renata Dancewicz) i powie jej, że chce wytoczyć przeciw Jerzemu pozew o zniesławienie! W 2816. odcinku serialu "Na Wspólnej" kobieta uzna, że musi jakoś odreagować złość i uda się do klubu fitness, gdzie spotka przystojnego instruktora krav-magi. Młody mężczyzna zaproponuje jej wspólny trening! Trener będzie pod wrażeniem energii i zaangażowania kobiety. Czy urodzi się między nimi coś więcej?

Aneta będzie w ciąży? Jak Darek zareaguje na słowo "dziecko"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×