"Na Wspólnej" odcinek 2819. Adam zgwałci Julkę?! Pedofil zwabi ją do swojego pokoju! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2819. odcinku "Na Wspólnej" Julka znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie! Podczas zielonej szkoły, Adam zwabi dziewczynkę do swojego pokoju! Co jej zrobi? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2819. w poniedziałek, 04.02.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Wkrótce, Julka (Maja Oświecińska) z "Na Wspólnej" będzie w niebezpieczeństwie. Już jakiś czas temu, Adam (Karol Puciaty) wziął sobie ją za cel. Niestety, ich relacja staje się coraz bardziej niezdrowa. Nauczyciel tańca kilka razy za bardzo zbliżył się do dziewczynki, ale niedługo przekroczy wszelkie granice...

Olaf powie Adzie o ciąży Marty! Jak zareaguje jego kochanka? Zobacz więcej

W 2819. odcinku "Na Wspólnej" Julka będzie miała jechać na zieloną szkołę. Dziewczynka jednak nie zechce tam pojechać tak jakby coś przeczuwała. W dodatku zacznie się też bać Adama. Mimo to nie powie rodzicom o swoich obawach. Niestety, okaże się, że jej przeczucia były uzasadnione. Wieczorem, Adam zwabi ją do swojego pokoju i namówi do wspólnego oglądania filmów. Nagle, zacznie ją przytulać i dotykać!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Czy dojdzie do gwałtu? Czy Igor (Jakub Wesołowski) w końcu dowie się o wszystkim? Aby się tego dowiedzieć oglądaj "Na Wspólnej w TVN!

Urodziny serialu! Pamiętacie pierwszą obsadę? Sprawdźcie, kto gra najdłużej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×