"Na Wspólnej" odcinek 2821. Michał zobaczy jak policja wynosi worek ze zwłokami! To go dobije [CO SIĘ WYDARZY]

W 2821. odcinku serialu "Na Wspólnej" Michał będzie z ukrycia przyglądał się działaniom policji. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2821. w środę, 06.02.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Zaginięcie Kingi (Ilona Wrońska) wywróciło do góry nogami życie wielu bohaterów serialu "Na Wspólnej"! Brzozowska miała dopełnić ostatnie formalności w sprawie swojego nowego mieszkania, a później spotkać się z synem i przyjaciółką. Na żadne z tych spotkań nie dotarła. Śledztwo w sprawie zaginięcia prowadzi Robert (Dariusz Wnuk) wraz ze swoją partnerką Igą (Lidia Sadowa).

Uzależnienie Kamila, ciąża Marty, rozterki Żbika i wątek homoseksualny wiosną w serialu!Zobacz więcej

Początkowo w kręgu podejrzanych znalazł się Michał, który był oburzony tym, że policja się nim interesuje. Robert rozumie jego wzburzenie, ale doradza mu, aby trzymał się z dala od śledztwa. W 2821. odcinku serialu "Na Wspólnej" okaże się jednak, że Brzozowski nie zamierza słuchać się rad policjantów. Mąż Kingi zjawi się w miejscu wskazanym przez mężczyznę, którego policja podejrzewa o zamordowanie Kingi.

Olaf nie wyplącze się z romansu z Adą? Dziewczyna wymusi na nim obietnicę!Zobacz więcej

W pewnym momencie zobaczy, że policjanci wynoszą z budynku worek ze zwłokami! Brzozowski będzie pewien, że to ciało jego żony. Będzie to dla niego prawdziwy cios. Szybko okaże się jednak, że to nie Kinga została zamordowana, a w Michale na nowo narodzi się nadzieja. Aby dowiedzieć się, czy uda mu się odnaleźć Kingę, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Kinga Brzozowska żyje! Policja namierzy ją w SanokuZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×