"Na Wspólnej" odcinek 2822. Ada próbuje popełnić samobójstwo! Kochanka Olafa umrze? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ciężkie chwile w życiu Ady z "Na Wspólnej"! Kochanka Olafa nie będzie mogła pogodzić się z odrzuceniem. W 2822. odcinku "Na Wspólnej" podopieczna Kubickiego odwiedzi go w domu, a następnie spróbuje popełnić samobójstwo. Czy Ada umrze i tak zakończy się wątek Wiktorii Wolańskiej w serialu?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2822. w czwartek, 07.02.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ada (Wiktoria Wolańska) - podopieczna Olafa (Maciej Brzoska) była bardzo wdzięczna Kubickiemu, że pomógł jej otrząsnąć się po utracie wzroku. Między nimi szybko nawiązała się nić porozumienia, która przerodziła się w romans. Kubicki przez pewien czas spotykał się potajemnie z niewidomą klientką, ale informacja o ciąży Marty (Joanna Jabłczyńska) wszystko zmieniła. Olaf postanowił zakończyć swój romans, a Ada wpadła w rozpacz.

Olaf powie Adzie o ciąży Marty! Jak zareaguje jego kochanka? Zobacz więcej

W 2822. odcinku "Na Wspólnej" dziewczyna bez uprzedzenia przychodzi do Marty i Olafa. Podopieczna Kubickiego poskarży się Marcie, że jej ukochany nie chce z nią trenować. Ta ze zdziwieniem przyzna, że nie ma nic przeciwko ich treningom.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Po jej wyjściu Kubicki ostro ochrzani Adę! Na tyle ostro, że wieczorem dostaje od niej sms-a, że właśnie… popełnia samobójstwo! Co będzie dalej? Czy Ada umrze i tak zakończy się wątek Wiktorii Wolańskiej w serialu?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×