"Na Wspólnej" odcinek 2822. Adam zmusi Julkę do milczenia! Uniknie kary? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2822. odcinku serialu "Na Wspólnej" Adam przyjdzie do mieszkania Igora i Elżbiety, aby upewnić się, że jego zbrodnia się nie wyda! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2822. w czwartek, 07.02.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Adam (Karol Puciaty) przez długi czas próbował zbliżyć się do Julki (Maja Oświecińska), aby zdobyć jej zaufanie. Jego działania znacząco wykraczały poza normalną troskę nauczyciela wobec uczennicy. Niestety, pedofil przez długi czas doskonale ukrywał swoje prawdziwe zamiary. Czekał na odpowiedni moment. Prawdziwy koszmar nadszedł na zielonej szkole. Adam zaczął dotykać i molestować dziewczynkę! Po wszystkim nakazał jej milczeć.

Igor skatuje Adama! Dowie się, co zrobił Julce!Zobacz więcej

Po tym tragicznym zdarzeniu, stan psychiczny Julki drastycznie się pogorszył, co od razu zaniepokoiło jej rodziców. Igor (Jakub Wesołowski) zabierze córkę do psychologa, ale wciąż nie będzie o nic podejrzewał Adama. W 2822. odcinku serialu "Na Wspólnej" pedofil przyjdzie do mieszkania Julki, aby upewnić się, że to co zrobił, nigdy się nie wyda!

W trakcie rozmowy w cztery oczy Adam wzbudzi w dziewczynce poczucie winy i wymusi na niej obietnice, że nigdy nikomu nie zdradzi, co wydarzyło się w trakcie zielonej szkoły:

Myślą, że mają grzeczną i dobrą dziewczynkę. Lepiej żeby nigdy się nie dowiedzieli, jaka jesteś naprawdę...

Niebezpieczna akcja policji! Porywacze zastrzelą Michała?Zobacz więcej

Czy Adam na zawsze zniszczy życie Julki? Czy poniesie karę za swoje czyny? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×