"Na Wspólnej" odcinek 2822. Żaneta zatrudni sex-coacha! Co na to Wojtek? [CO SIĘ WYDARZY]

Żaneta i Wojtek próbują urozmaicić swoje życie erotyczne. W 2822. odcinku serialu "Na Wspólnej" para uda się na seans u sex-coacha! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2822. w czwartek, 07.02.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Żaneta (Anna Guzik-Tylka) i Wojtek (Wojciech Błach) uznali, że ich życie erotyczne wymaga urozmaicenia. Na początku próbowali wprowadzić do swojego związku nieco pikanterii na własną rękę. Niestety, zakończyło się to spektakularną porażką! W 2822. odcinku serialu "Na Wspólnej" Żaneta wpadnie na nowy pomysł. Zatrudni sex-coacha!

Igor skatuje Adama! Dowie się, co zrobił Julce!Zobacz więcej

Szulcowi wcale nie spodoba się ten pomysł, ale jego partnerka nawet nie zechce słyszeć sprzeciwu. Wojtek spróbuje więc jakoś wykręcić się z nietypowej usługi. Poprosi szefa, by zadzwonił do Żanety i powiedział jej, że jej mąż musi dłużej zostać w pracy. Przełożony Wojtka uzna, że jego pracownik ma kogoś na boku i kategorycznie odmówi.

Wojtkowi nie pozostanie nic innego, jak przyjść na spotkanie z trenerem seksu. Szulc będzie bardzo skrępowany, a Żaneta bez wstydu zacznie opowiadać o swoich seksualnych fantazjach! Terapeuta Czarek (Piotr Piksa) z uwagą wysłucha jej pragnień i przed wyjściem zapowie, że wieczorem przyśle im SMS-em pierwsze zadanie. Gdy tylko Czarek opuści mieszkanie, między małżonkami dojdzie do sprzeczki. Wojtek będzie zły na żonę, że wyjawia przed obcym człowiekiem szczegóły ich życia intymnego.

Niebezpieczna akcja policji! Porywacze zastrzelą Michała?Zobacz więcej

Wieczorem małżonkowie dostaną obiecany SMS. Czarek poprosi w nim, żeby Wojtek przygotował romantyczną kolację ze świecami, którą małżonkowie zjedzą nie odzywając się do siebie, a jedynie patrząc sobie cały czas głęboko w oczy. Żaneta i Wojtek zabiorą się do wykonywania zadania. Po jakimś czasie jednak nie będą mogli już wytrzymać i z namiętnością rzucą się sobie w objęcia. Dokładnie w tym momencie nadejdzie kolejny SMS, w którym Czarek zdecydowanie zakaże im jakichkolwiek stosunków intymnych! Małżonkowie mają wytrzymać tydzień bez seksu!

Również i tym razem Szulcowie wykonają polecenie coacha. Czy terapia Czarka przyniesie oczekiwane skutki? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Na Wspólnej"!

Olaf nie wyplącze się z romansu z Adą? Dziewczyna wymusi na nim obietnicę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×