"Na Wspólnej" odcinek 2831. Niebezpieczna akcja policji! Michał na celowniku bandytów! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2831. odcinku serialu "Na Wspólnej" policja urządzi zasadzkę na groźnych przestępców! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2831. we wtorek, 26.02.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Poszukiwania Kingi (Ilona Wrońska) trwają. Niestety, sprawa jest bardzo trudna, a śledczy ciągle muszą odrzucać fałszywe tropy. W najbliższych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Robert (Dariusz Wnuk) i Iga (Lidia Sadowa) wpadną jednak na kolejny ślad. Okaże się, że Brzozowska mogła paść ofiarą zorganizowanej grupy przestępczej, która specjalizuje się w porwaniach.

Igor skatuje Adama! Dowie się, co zrobił Julce!Zobacz więcej

W 2831. odcinku serialu "Na Wspólnej" śledczy zastawią na przestępców pułapkę! W całą akcję zaangażowany zostanie Michał (Robert Kudelski), który ma zwabić przestępców do lasu, gdzie będzie czekał na nich oddział antyterrorystyczny. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem i jeden z porywaczy zacznie celować do Brzozowskiego z pistoletu! Sprawna akcja antyterrorystów sprawi jednak, że nie dojdzie do rozlewu krwi. Wszyscy bandyci zostaną zatrzymani.

Olaf nie wyplącze się z romansu z Adą? Dziewczyna wymusi na nim obietnicę!Zobacz więcej

Niestety, okaże się, że porywacze nie zabrali ze sobą Kingi, lecz przebraną za nią wspólniczkę przestępców. Brzozowska w dalszym ciągu może być w rękach bezwzględnych gangsterów, którzy będą teraz pragnąć zemsty! Czy Kingę da się jeszcze uratować?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×