"Na Wspólnej" odcinek 2831. Żaneta i Wojtek mają nagrać film dla swojego sex-coacha! Zgodzą się? [CO SIĘ WYDARZY]

Terapia przygotowana przez sex-coacha przynosi pożądane efekty! W 2831. odcinku serialu "Na Wspólnej" Szulcowie będą jednak musieli pójść na całość! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2831. we wtorek, 26.02.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Żaneta (Anna Guzik-Tylka) i Wojtek (Wojciech Błach) nie byli ostatnio zadowoleni ze swojego małżeńskiego pożycia. Szukając urozmaicenia, postanowi skorzystać z usług sex-coacha! Terapeuta przesyła im różne zadania, które mają pomóc na nowo odkryć w sobie pożądanie. Mimo początkowych wątpliwości, Szulcowie zaczynają coraz bardziej doceniać jego pomoc!

Danka postanowi adoptować Szymka! Wszystko w obliczu tragedii...Zobacz więcej

W 2831. odcinku serialu "Na Wspólnej" małżonkowie dojdą ostatecznie do wniosku, że ich życie seksualne wróciło na właściwe tory i nie potrzebują już pomocy Czarka (Piotr Piksa). Mężczyzna stanowczo odradzi im przerywanie terapii. Zacznie opowiadać im o wielkich korzyściach, jakie mogą wyniknąć z dalszej pracy nad sobą. Zachęcona jego obietnicami Żaneta zapali się do pomysłu trenera.

Jednak gdy Szulcowie otrzymają kolejne zadanie, będą w lekkim szoku. Czarek poprosi ich o nagranie filmu pornograficznego! Czy małżeństwo jest w stanie posunąć się aż tak daleko?

Niebezpieczna akcja policji! Porywacze zastrzelą Michała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×