"Na Wspólnej" odcinek 2835. Danka postanowi adoptować Szymka! Wszystko w obliczu tragedii... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2835. odcinku "Na Wspólnej" Szymek trafi do szpitala! Danka będzie się o niego bardzo martwić i postanowi w końcu, że chce go adoptować! Jak zareaguje Marek? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2835. we wtorek, 5.03.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Choć Dance (Lucyna Malec) cały czas trudno jest się pogodzić ze zdradą Marka (Grzegorz Gzyl), to jednak para do siebie wróciła. Bardzo zbliżyła ich do siebie choroba córki. Zimińska, mimo żalu, zajmuje się często małym Szymkiem (Tadeusz Kawęcki), który jest owocem zdrady Marka.

Uzależnienie Kamila, ciąża Marty, rozterki Żbika i wątek homoseksualny wiosną w serialu!Zobacz więcej

W 2835. odcinku Danka znowu zostanie z Szymkiem. Zaniepokoi ją, że od rana nie może uspokoić płaczącego dziecka. Zadzwoni do Marka, ale ten nie będzie odbierał telefonu. Danuta wezwie pogotowie, a kiedy lekarze przybędą na miejsce, oznajmią Zimińskiej, że muszą zabrać jej syna do szpitala. Danuta nie powie, że nie jest matką dziecka. Wyzna to dopiero w szpitalu, gdy będzie musiała zgodzić się na operację. W końcu z powodu sytuacji zagrożenia życia lekarze zdecydują się operować bez zgody rodziny.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Kiedy Marek zjawi się w szpitalu, Danka wyzna mu, że chciałaby adoptować jego syna. Zimiński popłacze się ze szczęścia na tę wiadomość. Znowu będą szczęśliwą rodziną? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków serialu "Na Wspólnej"!

Igor skatuje Adama! Dowie się, co zrobił Julce!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×