"Na Wspólnej" odcinek 2839. Roma na celowniku policji! Będzie wychowywać dziecko w więzeniu? [CO SIĘ WYDARZY]

Trwa śledztwo w sprawie zaginięcia Kingi! W 2839. odcinku serialu "Na Wspólnej" podejrzenia policji padną na Romę. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2839. we wtorek, 12.03.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Policja w dalszym ciągu bada sprawę zaginięcia Kingi Brzozowskiej (Ilona Wrońska). Robert (Dariusz Wnuk) i Iga (Lidia Sadowa) muszą szukać po omacku, a kolejne tropy okazują się fałszywe. Winny nie był ani mężczyzna wynajmujący mieszkanie, ani oszust podszywający się pod porywacza. W 2839. odcinku serialu "Na Wspólnej" pojawi się nowa podejrzana!

Kinga Brzozowska nie żyje! Jej ciało zostanie wyłowione z rzeki!Zobacz więcej

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Roma (Julia Kamińska) od początku wzbudzała podejrzenia policjantów. Funkcjonariuszom wydało się dziwne, że kobieta wybrała się na wczasy tuż przed planowanym terminem porodu. Co więcej, Roma celowo skierowała podejrzenia na Bartka (Piotr Witkowski), który miał w dniu zaginięcia niepodważalne alibi. Z braku innych opcji Robert i Ida postanowią ponownie przyjrzeć się żonie Macieja (Rafał Sisicki).

Koniec związku Olafa i Marty! Konarska dowie się o romansie!Zobacz więcej

W 2839. odcinku "Na Wspólnej" Roma pojawi się na przesłuchaniu. Przyszła mama będzie miała sporo problemów, aby sensownie wyjaśnić policjantom, dlaczego bezpodstawnie oskarżała swojego kochanka. Będzie musiała się także wytłumaczyć ze swojej nienawiści do zganionej Kingi. Czy to Roma stoi za porwaniem Brzozowskiej? A może to kolejny fałszywy trop?

Michał znajdzie pocieszenie w ramionach policjantki Igi! Będą razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×