"Na Wspólnej" odcinek 2846. Smolny przypałany na zdradzie! Basia dowie się o niewierności męża? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2846. odcinku serialu "Na Wspólnej" Daniel przyłapie Smolnego na czułościach z Jadwigą! Czy Basia dowie się o zdradzie męża? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2846. w poniedziałek, 25.03.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Stażystka Jadwiga (Lidia Pronobis) okazała się wcale nie być stażystką! Tak naprawdę jest ona audytorką, którą Gwiazda nasłał do redakcji Smolnego (Łukasz Konopka). Kobieta okaże się wyjątkowo problematyczną osobą. Jest namolna, czepliwa, a przede wszystkim - ewidentnie zainteresowaną Krzysztofem! Z tego nie może wyjść nic dobrego!

Ada poprosi Martę, aby wróciła do Olafa! Co na to Konarska?Zobacz więcej

W 2846. odcinku serialu "Na Wspólnej" Jadwiga wyciągnie Smolnego na spotkanie poza redakcją. Zmieni to plany naczelnego, który na ten wieczór umówiony był na romantyczną kolację z żoną. Nie będzie jednak mógł jej odmówić. Z początku niechętny Krzysztof zacznie coraz bardziej przekonywać się do nowej współpracowniczki, znajdą wspólne tematy i coś między nimi zaiskrzy.

Kajtek zniknie bez śladu! Monika i Damian pogodzą się w obliczu zaginięcia syna?Zobacz więcej

Nie będzie trzeba długo czekać aż dojdzie do pocałunku! Na nieszczęście Smolnego niespodziewanie do lokalu wejdzie Daniel, który przyłapie go na małżeńskiej zdradzie! Czy zdecyduje się donieść o wszystkim Basi (Grażyna Wolszczak)? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Na Wspólnej"!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×