"Na Wspólnej" odcinek 2849. Kamil ukradnie leki ze szpitala! Wpadł w uzależnienie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2849. odcinku serialu "Na Wspólnej" Kamil nie będzie potrafił odstawić silnych leków przeciwbólowych! Sprawdź, co czego posunie się młody lekarz!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2849. w czwartek, 28.03.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Dzięki lekarzom z USA Kamil (Kazimierz Mazur) mógł odzyskać pełną sprawność w uszkodzonym nadgarstku. W najbliższych odcinkach serialu "Na Wspólnej" młody chirurg wróci do pracy w szpitalu i mimo początkowych wątpliwości dyrektor Kolendy (Katarzyna Wajda) będzie mógł znów ratować ludzkie życie!

Naćpany Miłosz uderzy Sandrę! Do czego zdolny jest narkoman?Zobacz więcej

Nie wszystko jednak będzie układało się po myśli Hoffera. Wciąż będą nękały go bardzo silne bóle pooperacyjne. Jedna z lekarek zgodzi się co prawda przepisać mu dodatkową dawkę silnych leków, ale nawet one nie będą w stanie przynieść Kamilowi ulgi. Co gorsza, młody lekarz szybko uzależni się od stosowanych lekarstw, a w 2849. odcinku serialu "Na Wspólnej" jego cierpienie osiągnie apogeum!

Hoffera zaczną zżerać nerwy przed operacją, a ból ręki nie będzie dawał mu spokoju. Dziwne zachowanie Kamila zaniepokoi doktora Adamskiego (Tomasz Piątkowski). Cierpiący lekarz będzie musiał szybko opanować sytuację i w przypływie desperacji wykradnie silne leki ze szpitalnego magazynku! Czy Hoffer sprowadzi na siebie poważne kłopoty i podobnie jak ojciec zniszczy sobie życie przez zgubny nałóg?

Olaf wprowadzi się do Ady? Marta wyrzuci go z domu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×