"Na Wspólnej" odcinek 2862. Klątwa rodziny Hofferów! Ksawery ukradnie Ziębom whiskey i też zacznie pić! [CO SIĘ WYDARZY]

Członkowie rodziny Hofferów od wielu lat zmagają się z alkoholizmem! Mimo że Marta stara się jak może, aby uchronić swojego syna przed tym zgubnym nałogiem, to Ksawery i tak sięgnie po whisky! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2862. we wtorek, 23.04.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

W rodzinie Hofferów problemy alkoholowe dopadły już niemal wszystkich. Roman (Waldemar Obłoza), głowa rodziny, jeszcze niedawno sam zmagał się z nawrotem nałogu, a jego dzieci, Kamil (Kazimierz Mazur) i Marta (Joanna Jabłczyńska), też mają za sobą doświadczenie alkoholizmu. Niestety, na tym może się nie skończyć!

Zniknięcie Ignasia! Chłopiec zaginie bez śladu jak jego matka?Zobacz więcej

W 2862. odcinku serialu "Na Wspólnej" syn Marty, Ksawery (Adam Tomaszewski), i jego kolega wpadną na bardzo głupi pomysł. Postanowią wykraść z baru całą butelkę whisky i wspólnie ją wypić! Wystarczy chwila nieuwagi Włodka (Mieczysław Hryniewicz) i młodzi chłopcy zrealizują swój plan. Od razu rozleją alkohol do kieliszków, ale już po jednym łyku stwierdzą, że bez popitki nie dadzą rady więcej przełknąć. Postanowią zapić alkohol mlekiem.

Kamil na głodzie pobije własnego ojca! Zniszczy sobie życie?Zobacz więcej

Wypity alkohol szybko uderzy chłopcom do głów. Obaj będą bliscy utraty przytomności! Gdy Marta dowie się o zaginionej butelce, natychmiast pójdzie do swojego mieszkania, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku! Niestety, na miejscu zastanie wstrząsający widok! Na szczęście uda jej się jakoś ocucić syna, który poza wymiotami na szczęście nie będzie miał żadnych poważniejszych objawów.

Zmartwiona matka uzna, że musi powiadomić o wszystkim Filipa (Marcin Chochlew). Czy ojciec Ksawerego powróci, aby otoczyć synka należytą opieką?

Aktorskie małżeństwa opowiadają jak dogadują się w pracy i życiu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×