"Na Wspólnej" odcinek 2864. Kamil pójdzie na odwyk? Inaczej może stracić rodzinę i pracę! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" świat Kamila całkowicie się zawali! Jedyną szansą będzie pobyt w ośrodku zamkniętym. Sprawdź, co wydarzy się w 2864. odcinku serialu!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2864. w czwartek, 25.04.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kamil (Kazimierz Mazur) jest lekomanem! To nie ulega najmniejszej wątpliwości. Jego narastające uzależnienie staje się powodem wielu problemów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zuza (Małgorzata Socha) ze strachu przed agresją partnera opuści ich wspólne mieszkanie, a dyrektor Kolenda (Katarzyna Wajda) postanowi zwolnić lekarza ze szpitala! W jednej chwili życie Hoffera straci sens.

Klątwa rodziny Hofferów! Ksawery ukradnie Ziębom whiskey i też zacznie pić!Zobacz więcej

W 2864. odcinku serialu "Na Wspólnej" pojawi się jednak światełko w tunelu. Ordynator Ostrowski (Marek Kalita) po raz kolejny postanowi zawalczyć o swojego najzdolniejszego lekarza. Dyrektorka pozostanie jednak nieugięta. Dopiero zachowanie pacjentów Hoffera przekona ją, że może warto dać mu jeszcze jedną, ostatnią szansę. Kolenda postawi jednak Kamilowi jeden warunek: musi iść na odwyk w ośrodku zamkniętym!

Czy Hoffer to doceni i zdecyduje się leczyć? Jeśli nie, to może stracić dwie najważniejsze rzeczy w jego życiu: pracę chirurga i kochającą rodzinę.

Kamil na głodzie pobije własnego ojca! Zniszczy sobie życie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×