"Na Wspólnej" odcinek 2865. Oszust Kazik umiera na oczach Marii! Czy kobieta mu przebaczy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2865. odcinku serialu "Na Wspólnej" oszust Kazik, a tak właściwie to Paweł, przyniesie Ziębom pierwszą ratę swojego długu. Chwilę później będzie walczył o swoje życie! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2865. w poniedziałek, 29.04.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Oszust Kazik (Grzegorz Kwiecień), który tak naprawdę ma na imię Paweł, ponownie pojawił się w życiu Ziębów. Złodziej postanowił okazać skruchę i zwrócić Włodkowi (Mieczysław Hryniewicz) skradzione pieniądze. Maria (Bożena Dykiel) jednak wciąż nie jest w stanie przebaczyć mu tego, co zrobił Beatce (Katarzyna Ptasińska).

Smolny zginie? Zostanie brutalnie skatowany w biały dzień!Zobacz więcej

W 2865. odcinku serialu "Na Wspólnej" Paweł przyniesie Marii pieniądze. Mężczyzna będzie z uporem prosił o wybaczenie i drugą szansę, ale Zięba nie będzie nawet chciała z nim porozmawiać. Pech sprawi jednak, że oboje zostaną zatrzaśnięci w widzie. Okaże się, że Paweł cierpi na klaustrofobię i gdy zorientuje się, że jest w pułapce, zacznie się dusić! Maria zrozumie, że to może być jej ostatnia szansa na przebaczenie... W przypływie litości przyjmie przeprosiny mężczyzny i obieca mu, że gdy tylko wyjdą z windy, to da mu szansę na zrehabilitowanie się!

Czy Kazik przeżyje atak paniki? Aby się tego dowiedzieć, oglądajcie koniecznie "Na Wspólnej"!

Powrót Filipa! Ksawery będzie chciał zamieszkać z tatą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×