"Na Wspólnej" odcinek 2870. Izabela i Dawid pójdą razem na przyjęcie do Jerzego! Chłopak narobi jej wstydu? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2870. odcinku serialu "Na Wspólnej" Iza i Dawid pojawią się razem na przyjęciu u Dudka, byłego partnera Brzozowskiej. Wspólna zabawa zakończy się jednak skandalem! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2870. we wtorek, 07.05.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Izabela (Anna Korcz) bardzo długo opierała się zalotom młodego Dawida (Łukasz Szczepanik), ale w końcu uległa i coraz odważniej przyznaje się do swojej relacji z trenerem fitness. Czy jednak ich związek na jakieś perspektywy?

Smolny wpadnie w paranoję! Zniszczy swój związek z Basią?Zobacz więcej

W 2870. odcinku serialu "Na Wspólnej" Jerzy Dudek (Wojciech Wysocki), były partner Brzozowskiej, zaprosi ją na przyjęcie. Początkowo Iza nie będzie chciała tam iść z Dawidem, ale ostatecznie da się przekonać. Bardzo szybko okaże się jednak, że jej obawy nie były nieuzasadnione. Młody mężczyzna szybko straci zainteresowanie Izabelą i zacznie podrywać inną kobietę, a konkretnie Olę (Karolina Dryzner), czyli... nową partnerkę Dudka!

Zarówno Iza, jak i Jerzy, nie będą kryli oburzenia! Czy zakończą swoje związki z młodymi partnerami? A może nawet do siebie wrócą?

Powrót Filipa! Ksawery będzie chciał zamieszkać z tatą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×