"Na Wspólnej" odcinek 2877. Smolny w końcu się opamięta! Wróci do pracy i zajmie się synami! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2877. odcinku "Na Wspólnej" Basia pomoże Smolnemu uporać się ze swoimi lękami. Krzysztof w końcu postanowi wrócić do pracy i porozmawia poważnie z Natalią i synami! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2877. w poniedziałek, 20.05.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Po tym jak Smolny (Łukasz Konopka) został dotkliwie pobity i ledwo uszedł z życiem, dostał paranoi. Wszędzie widział zagrożenie i oskarżał o spisek nawet lekarzy! Basia (Grażyna Wolszczak) będzie się bardzo martwić o męża.

Natalia znów pojawi się w życiu Smolnego! Ona umiera...Zobacz więcej

W 2877. odcinku "Na Wspólnej" Basia powie Krzysztofowi, że ma już dosyć jego paranoi. Uświadomi mu, że musi się opamiętać, bo jego była żona Natalia (Magdalena Alexander) jest ciężko chora, może nie przeżyć operacji i musi zaopiekować się synami. W końcu Smolny przyzna jej rację i upora się ze swoimi lękami. Pojedzie do redakcji i oświadczy wszystkim, że wraca do pracy. Później na Wspólnej pojawi się Natalia z synami. Będzie przerażona nadchodzącą operacją i wręczy Krzysztofowi listy pożegnalne, które napisała do dzieci. Choć on uzna, że nie będą potrzebne, zachowa listy.

Następnie Smolny przeprowadzi poważną rozmowę z synami i zapyta ich, czemu o niczym mu nie powiedzieli. Oni uświadomią mu, że ostatnio zajął się swoimi sprawami i ich zaniedbał. Czy teraz Smolny naprawdę wróci do normalności?

Zuza zdradza Kamila?! Hoffer odkryje, że ma rywala!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×