"Na Wspólnej" odcinek 2879. Ewa zazdrosna o pasierbicę Ostrowskiego? Dziewczyna z nimi zamieszka! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2879. odcinku "Na Wspólnej" Ostrowski nagle oświadczy Ewie, że zamieszka z nimi Oliwia, jego pasierbica. Hofferowa nie będzie zadowolona... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2879. w środę, 22.05.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Wkrótce w małżeństwie Ewy (Ewa Gawryluk) i Arka (Marek Kalita) może nastąpić prawdziwy kryzys. W ich życiu pojawi się młoda i bardzo atrakcyjna dziewczyna...

Były kochanek zacznie szantażować Ilonę! Chce ją skrzywdzić?Zobacz więcej

W 2879. odcinku "Na Wspólnej" Ewa wyzna Ostrowskiemu, że chciałaby spędzić z nim trochę czasu i spotkać się na kolacji. Małżonkowie umówią się na wieczór, ale chwilę później ich plany pokrzyżuje telefon od Oliwii (Anna Żytka), córki byłej żony Arka (Maja Barełkowska-Cyrwus). Okaże się, że dziewczyna przenosi się do Warszawy, bo będzie studiować na tutejszym Uniwersytecie Medycznym. Ostrowski od razu zaproponuje jej, by zatrzymała się u niego, a następnie odwoła kolację z Ewą.

Gdy Hofferowa wróci do domu po ciężkim dniu, nie ucieszy się, gdy zobaczy w nim Oliwię i dowie się, że zostaje u nich na noc. Następnego dnia okaże się, że dziewczyna dostała się na uczelnię, więc Ostrowski oznajmi Ewie, że jego pasierbica z nimi zamieszka! Choć ta będzie próbować protestować, na nic się to zda. Ewa będzie wściekła i wyrazi mężowi swój żal. Wkrótce zrobi się też... zazdrosna, bo zobaczy jak Oliwia paraduje po mieszkaniu tylko w kusej piżamce! Czy Oliwia rozdzieli Ewę i Marka?

Kamil wychodzi z ośrodka! Rodzina będzie się go bać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×