"Na Wspólnej" odcinek 2885. Mikołaj zjawi się z kwiatami u Marty! To randka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2885. odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj odrzuci wszystkie inne dziewczyny i zdecyduje się spędzić wieczór z Martą! Dlaczego? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2885. w poniedziałek, 3.06.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Marta (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) bardzo się do siebie zbliżyli, kiedy oboje przeżywali zawody miłosne. Konarska nie mogła znieść tego, że Olaf (Maciej Brzoska) zdradził ją z Adą (Ada Wolańska), a Mikołaj tego, że Nicole (Maria Niklińska) znalazła sobie kochanka. Mimo to zostali tylko dobrymi przyjaciółmi.

Marta zatrudni Romę! Lenarska uwiedzie Mikołaja?Zobacz więcej

W 2885. odcinku "Na Wspólnej" Marta uratuje Mikołaja przed niezręczną sytuacją. Kiedy wejdzie do baru Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) po obiad na wynos, zobaczy w środku dziewczynę, z którą spotykał się Leśniewski. Chwilę później spotka go na dziedzińcu z jeszcze inną kobietą. Na poczekaniu wymyśli jakieś kłamstwo, żeby jego wybranki się nie spotkały. W ramach podziękowań, Mikołaj wieczorem zjawi się u Marty z bukietem kwiatów. Powie jej, że chciałby spędzić wieczór w jej towarzystwie. Gdy Krystian (Adam Tomaszewski) zapyta go, dlaczego przyniósł jego mamie taki bukiet, ten odpowie wymijająco...

Czy Martę i Mikołaja połączy jednak coś więcej?

Wszoła będzie chciał zgwałcić Ilonę! Zdybicka zabije go w obronie własnej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Agnes (gość)

    Krystian ? Chyba Ksawery xddd

    17.05.2019 23:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×