"Na Wspólnej" odcinek 2893. Współwięźniarka chce zgwałcić Ilonę! Zdybicka przyzna się do winy, aby się ratować? [CO SIĘ WYDARZY]

Oskarżona o morderstwo Ilona trafi do aresztu! Czy Zdybicka zdoła odnaleźć się w więziennej rzeczywistości? Sprawdź, co ją czeka!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2893. w poniedziałek, 17.06.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ilona (Anna Samusionek) zostanie niesłusznie oskarżona o zamordowanie Wszoły (Marek Kasprzyk), naczelnika urzędu skarbowego, który ją szantażował i próbował zgwałcić! Zarzuty będą na tyle poważne, że Zdybicka trafi do aresztu. Niestety przeżyje tam kolejny koszmar...

W klubie Bruna pojawią się dilerzy! Krawczyk zdoła się ich pozbyć?Zobacz więcej

W tej samej celi co Ilona zostanie bowiem osadzona Kazia (Ewa Kustusz), która wybierze ją sobie na swoją kolejną ofiarę. Współwięźniarka zacznie wulgarnie komentować każde zachowanie Zdybickiej i da jej do zrozumienia, że czuje do niej seksualny pociąg! W pewnym momencie każe jej nawet brać prysznic przy otwartych drzwiach, aby móc oglądać ją nago.

Ilona zrozumie, że musi się jakoś bronić. Gdy nocą Kazia przyjdzie do jej łóżka i zacznie ją pieścić, Zdybicka się na nią rzuci, zacznie ją dusić i w przypływie wściekłości wykrzyczy, że jest tu dlatego, że zabiła kolesia, który próbował ją zgwałcić. Po chwili doda, że każdego, kto spróbuje to powtórzyć, spotka ten sam los!

Po tych słowach Kazia od razu przestanie interesować się Zdybicką. Co jednak, gdy jej słowa dojdą do uszu prokuratora?

Marek oświadczy się Dance! Czy Zimińska zgodzi się ponownie zostać jego żoną?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×