"Na Wspólnej" odcinek 2894. Darek stanie w obronie Jarogniewa! Zyska jego sympatię? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2894. odcinku "Na Wspólnej" Darek zrozumie, że musi zachować dobre relacje z Jarogniewem. Postanowi więc znowu się z nim skontaktować i przy okazji stanie w obronie chłopca, gdy koledzy będą mu dokuczać! Czy Jarogniew polubi swojego opiekuna? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2894. w wtorek, 18.06.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

By Darek (Michał Mikołajczak) mógł wrócić do zawodu, musi zaangażować się społecznie. Aneta (Dorota Kempa) wpadła na pomysł, żeby Żbik pomagał w fundacji zajmującej się wsparciem dla trudnej młodzieży z rozbitych rodzin. Głównie po to, żeby sprawdzić, czy fundacja działa prawidłowo. W ten sposób Darek został mentorem Jarogniewa (Olgierd Jaworski).

Darek będzie miał "przybranego syna"! Jarogniew da mu w kość?Zobacz więcej

W 2894. odcinku "Na Wspólnej" Darek będzie miał dosyć niesfornego chłopca. Ich spotkanie skończy się fiaskiem, ale Aneta zacznie namawiać męża, by ponownie skontaktował się z nastolatkiem. Inaczej rada adwokacka nie pozwoli mu wrócić do zawodu. W końcu Żbik podda się i uda się do szkoły Jarogniewa. Tam zobaczy, że jego starsi koledzy zabrali mu czapkę i chłopiec nieudolnie próbuje ją odzyskać. Darek natychmiast stanie w jego obronie i odbierze własność Jarogniewa. Postraszy też chuliganów i zagrozi im konsekwencjami za naruszenie mienia.

Mimo to Jarogniew nie będzie mu wdzięczny i będzie miał pretensje do Darka. Wygląda na to, że powrót Żbika do zawodu nie będzie wcale taki łatwy...

Roma wykorzysta Mikołaja! Pomoże jej zniszczyć Martę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×