"Na Wspólnej" odcinek 2894. Dziennikarze zaszczują Ostrowskiego! To będzie koniec jego kariery? [CO SIĘ WYDARZY]

Po śmierci Maćkowiaka w szpitalu pojawią się dziennikarze! Ordynator Ostrowski zostanie postawiony w bardzo ciężkiej sytuacji. Sprawdź, co wydarzy się w 2894. odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2894. we wtorek, 18.06.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Śmierć Maćkowiaka (Zbigniew Adamkiewicz) będzie dużym ciosem dla ordynatora Ostrowskiego (Marek Kalita), który mimo presji zrobił wszystko, aby ocalić jego życie. Syn pacjenta oskarży lekarza o śmierć ojca i poprzysięgnie zemstę!

Roma zaciągnie Mikołaja do łóżka! Marta się o tym dowie?Zobacz więcej

W 2894. odcinku serialu "Na Wspólnej" w szpitalu pojawią się dziennikarze nasłani przez Maćkowiaka juniora (Mateusz Grydlik). Reporter z ekipy telewizyjnej zacznie atakować Ostrowskiego i oskarży go o błąd lekarski, który doprowadził do śmierci pacjenta! W pewnym momencie ordynator nie wytrzyma, rzuci się na dziennikarza i wygoni go ze szpitala, a wszystko wydarzy się na oczach kamer!

Dyrektor Kolenda (Katarzyna Wajda) będzie bardzo zaniepokojona zaistniałą sytuacją. Mimo że będzie trzymała stronę Ostrowskiego, to poprosi go o poważną rozmowę. W końcu dojdzie do wniosku, że być może będzie trzeba zamknąć szpital dla odwiedzających...

Nicole jest w ciąży! To dziecko Mikołaja czy jej kochanka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×