"Na Wspólnej" odcinek 2895. Marek oświadczy się Dance! Czy Zimińska zgodzi się ponownie zostać jego żoną? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2895. odcinku "Na Wspólnej" Zimiński padnie na kolana i poprosi Danusię o rękę. Jak zareaguje kobieta? Sprawdź szczegóły zaręczyn Danki i Marka!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2895. w środę, 19.06.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Dobra wiadomość dla fanów Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) - para wkrótce stanie na ślubnym kobiercu! Po miłosnych zawirowaniach czeka ich happy end! Zimińska pochwali się nawet Ewie (Ewa Gawryluk), że między nią a byłym mężem wszystko zaczyna się układać.

Marta Wierzbicka wraca do serialu po dwóch latach nieobecności! Co słychać u Oli?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Marek zdradził swoją żonę z Natalią (Laura Breszka). Owocem ich romansu jest mały Szymek. Po śmierci kochanki Zimiński został z dzieckiem całkiem sam! To właśnie Danusia wyciągnęła do niego pomocną dłoń. Szybko dotarło do niej, że mimo wszystko nadal kocha byłego męża. Zdecydowała się nawet zostać prawną opiekunką malucha! Teraz czas na kolejny krok...

W 2895. odcinku "Na Wspólnej" niczego nieświadoma Danusia będzie prowadziła lekcję biologii, gdy pod jej szkołą pojawi się Marek - zacznie grać na gitarze i śpiewać romantyczną piosenkę! Zaskoczona kobieta zbliży się do okna i dostrzeże ukochanego. Natychmiast wybiegnie z budynku. Zimiński wyzna nauczycielce miłość, a padając na kolana poprosi ją o rękę! Oszołomiona, lecz szczęśliwa Danka przyjmie oświadczyny. Zakochani dostaną gromkie brawa od uczniów, którzy będą świadkami tej wzruszającej sceny!

Darek będzie miał "przybranego syna"! Jarogniew da mu w kość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×