"Na Wspólnej" odcinek 2898. W śledztwie pojawi się nowa podejrzana! Ilona w końcu będzie wolna? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2898. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ida wpadnie na nowy trop w sprawie zabójstwa Wszoły. Czy uda jej się przekonać prokuratora? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2898. we wtorek, 25.06.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Oskarżona o zabójstwo Ilona (Anna Samusionek) wciąż jest niewinnie przetrzymywana w areszcie. Prokurator Walewski (Maciej Kosmala) jest przekonany, że jest ona jakoś związana z morderstwem i zamierza jej wypuścić, nawet jeśli nie znajdzie na nią żadnych dowodów!

Olaf i Marta znów będą razem? Ksawery chce ich zeswatać!Zobacz więcej

W 2898. odcinku serialu "Na Wspólnej" Ida (Lidia Sadowa) wpadnie na nowy trop, który być może oddali podejrzenia od Zdybickiej. Zacznie podejrzewać, że Wszołę mogła zabić Jolanta Słupek, która też kiedyś była jego kochanką. Robert (Dariusz Wnuk) nie będzie jednak przekonany do tej teorii. Materiały z sekcji zwłok Wszoły wskazują, że tak silne ciosy mógł zadać tylko mężczyzna. Prokurator będzie pewien, że za wszystkim musi stać jakiś wspólnik Ilony. Policjantka postanowi jednak dokładniej zbadać ten trop.

Tymczasem Zdybicka będzie coraz bardziej pogrążała się depresji. Zacznie nawet odmawiać jedzenia... Czy jej koszmar kiedyś się skończy?

ART[73047]

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×