"Na Wspólnej" odcinek 2901. Kryzys u Danki i Marka! Ślubu nie będzie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2901. odcinku "Na Wspólnej" Danka i Marek będą przeżywać trudne chwile. A to wszystko przez ich przyjaciela, Dębka! Skłóci parę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2901. w poniedziałek, 1.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Wkrótce w związku Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) znowu nastąpi sielanka. Po zaręczynach para będzie bardzo szczęśliwa, ale niestety nie potrwa to długo, a wszystko przez... Dębka (Maciej Kujawski)!

Bójka Tosi i Uli! To koniec ich przyjaźni?Zobacz więcej

Stefan tak mocno pokłóci się z żoną, Haliną (Katarzyna Żak), że aż wyprowadzi się z domu. Postanowi zatrzymać się u przyjaciela, ale Danka nie będzie tym zachwycona. Dodatkowy lokator będzie coraz bardziej wydłużał swoją wizytę i Zimińska zacznie mieć go dość. W 2901. odcinku "Na Wspólnej" będzie miała również pretensje do Marka, że zamiast porozmawiać z kumplem i namówić go do pogodzenia się z żoną, ten co wieczór pije ze Stefanem. Wymusi na nim, by z nim porozmawiał. Nagle w domu Zimińskich zjawi się Halina, która przyniesie torbę z rzeczami męża. Wychodząc, poprosi Marka, by przekazał Stefanowi, że nie ma już dokąd wracać...

Zimińscy nie pozbędą się niechcianego lokatora? Zniszczy to ich związek?

Dilerzy zagrożą, że skrzywdzą Malwinę! Bruno w końcu się ugnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×