"Na Wspólnej" odcinek 2902. Wspólny sekret Darka i Jarogniewa. Co na to Aneta? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2902. odcinku "Na Wspólnej" Darek i Jarogniew spotkają się z Kasią. Prawnik postanowi zataić ten fakt przed żoną. Czy Aneta pozna tajemnicę Żbika i jego podopiecznego? Sprawdź, co się wydarzy w serialu!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2902. w wtorek, 02.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Darek (Michał Mikołajczak) został mentorem Jarogniewa (Olgierd Jaworski), by móc wrócić do zawodu. Początki ich znajomości nie będą należały do najłatwiejszych. Ponieważ rada adwokacka nie pozwoliła mężczyźnie przerwać wolontariatu i skrócić zawieszenia, Darek postara się za wszelką cenę znaleźć wspólny język z chłopcem.

Darek stanie w obronie Jarogniewa! Zyska jego sympatię?Zobacz więcej

W 2902. odcinku "Na Wspólnej" Darek i Jarogniew spotkają się z Kasią (Julia Chatys). Nastolatek od razu polubi dziewczynę i cała trójka spędzi razem bardzo miły czas. Bystry chłopiec dostrzeże także, że prawnika i jego piękną koleżankę łączy coś więcej. Nie omieszka wprost zapytać Darka kim tak na prawdę jest Bergówna. Żbik nie będzie miał jednak zamiaru z niczego się tłumaczyć i szybko zakończy kłopotliwy dla siebie temat. Wyraźnie zasugeruje podopiecznemu, że będzie lepiej, jeśli Aneta (Dorota Krempa) o nie dowie się o ich spotkaniu. Czy prawda wyjdzie na jaw? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Darek będzie miał "przybranego syna"! Jarogniew da mu w kość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×