„Na Wspólnej” odcinek 2903. Ilona trafi do szpitala! Umrze z wycieńczenia? [CO SIĘ WYDARZY]

Ilona będzie załamana pobytem w szpitalu i przestanie jeść. W 2903. będzie tak wycieńczona głodówką, że trafi do więziennego szpitala! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2903. w środę, 03.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Po tym jak Ilona (Anna Samusionek) trafiła do więzienia, zupełnie się załamała. Choć Maks (Adam Fidusiewicz) i Agnieszka (Katarzyna Walter) będą próbowali zrobić wszystko, by ją stamtąd wyciągnąć, nie będzie to łatwe.

Wspólny sekret Darka i Jarogniewa. Co na to Aneta?Zobacz więcej

W 2903. odcinku "Na Wspólnej" Ilona nadal nie będzie jeść ani pić. Całe dnie będzie spędzać w samotności na swojej pryczy i nawet zrezygnuje z widzenia z mężem. Tuż przed ciszą nocną jej współwięźniarki zauważą, że coś jest nie tak i Ilona od dłuższego czasu się nie porusza. Zdybicka natychmiast trafi do więziennego szpitala! Olszewska i Maks od razu się tam zjawią i dowiedzą się, że gdyby Ilona trafiła do szpitala kilka godzin później, skończyłoby się to tragicznie... Okaże się też, że jak tylko stan Zdybickiej się poprawi, wróci do celi. Dlatego Brzozowski nawet na chwilę nie opuści nieprzytomnej żony.

Tymczasem Agnieszka spotka się z prokuratorem (Maciej Kosmala) i zażąda, żeby zwolnił Ilonę z aresztu. On jednak nie przejmie się tym, że mogła ona umrzeć... Co będzie dalej z Iloną?

Ola wróci tylko na chwilę! Dlaczego pojawi się w Polsce?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×