"Na Wspólnej" odcinek 2904. Anastazja dramatycznie potrzebuje przeszczepu! Grozi jej śmierć! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2904. odcinku serialu "Na Wspólnej" Anastazja usłyszy od lekarza dramatyczną diagnozę! Jej życiu będzie zagrażać ogromne niebezpieczeństwo! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2904. w czwartek, 4.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ostatnimi czasy Anastazja (Karolina Bacia) nie czuje się najlepiej. W końcu dziewczyna trafiła do szpitala, a lekarz stwierdził, że wszystkiemu winne mogą być problemy z nerkami oraz zlecił dodatkowe badania.

Kuba i Przemek podłożą bezdomnemu ładunki hukowe! Będą mieli poważne kłopoty...Zobacz więcej

W 2904. odcinku serialu "Na Wspólnej" dziewczyna Tomka (Krzysztof Chodorowski) pozna ich wyniki. Nefrolog zaleci jej, aby jak najszybciej zgłosiła się do lekarza, ponieważ jej nerki są w opłakanym stanie! Koniecznie będzie natychmiastowe leczenie, ale może nie obyć się bez przeszczepu. W uszach Anastazji słowa lekarza zabrzmią jak wyrok!

W tych trudnych chwilach u boku dziewczyny nie będzie Tomka. Przerażona Anastazja spróbuje do niego zadzwonić, ale jej partner nie odbierze nawet telefonu. Swoje wsparcie zaofiaruje jej jednak Paweł (Grzegorz Kwiecień), który wyraźnie chce, aby Anastazja nabrała do niego większego zaufania. Widząc smutną Trzcińską, zaproponuje, żeby spędzili ten wieczór razem.

Czy Anastazji uda się wyzdrowieć? Jaki jest prawdziwy cel Pawła?

Eliza odejdzie od Jarka! Ślub zostanie odwołany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×