"Na Wspólnej" odcinek 2904. Kuba i Przemek podłożą bezdomnemu ładunki hukowe! Będą mieli poważne kłopoty... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2904. odcinku "Na Wspólnej" Kuba i Przemek będą realizować ostatni stream z udziałem bezdomnego Majora. Podłożą mu ładunki hukowe, a on dostanie ataku paniki! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2904. w czwartek, 4.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Kuba (Kacper Łukasiewicz) i Przemek (Eryk Cichowicz) wpadli na pomysł nakręcenia coraz ostrzejszych filmów, które publikują w Internecie. Zaangażowali też do nich Majora (Krzysztof Wrona), bezdomnego, którego okrutnie wykorzystywali w zamian za butelki wina.

Ilona trafi do szpitala! Umrze z wycieńczenia?Zobacz więcej

W 2904. odcinku "Na Wspólnej" Przemek wpadnie na ostatni, ekscytujący stream z Majorem. Postanowi razem z Kubą przypomnieć mu wojnę! Ubiorą kominiarki, podłożą śpiącemu Majorowi ładunki hukowe i je odpalą. Mężczyzna cierpiący na zespół stresu pourazowego wpadnie w histerię, a chwilę później straci przytomność! Chłopcy od razu wezwą pogotowie...

Okaże się, że cały stream na żywo oglądał Smolny (Łukasz Konopka)! Chłopcy będą musieli ponieść konsekwencje swojego czynu... Trafią do więzienia?

Eliza odejdzie od Jarka! Ślub zostanie odwołany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×