"Na Wspólnej" odcinek 2906. Major przeżyje operację! Czy wybaczy chłopakom to, co mu zrobili? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2906. odcinku serialu "Na Wspólnej" Major poczuje się lepiej, a skomplikowana operacja zakończy się powodzeniem! Czy bezdomny wybaczy Kubie i Przemkowi?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2906. we wtorek, 9.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kuba (Kacper Łukasiewicz) i Przemek (Eryk Cichowicz) postanowili zająć się patostreamingiem i zaczęli nagrywać filmiki z udziałem lokalnego bezdomnego, Majora (Krzysztof Wrona). W końcu nieodpowiedzialna zabawa chłopców skończy się tragicznie!

Ilona w końcu wyjdzie na wolność! Zostanie oczyszczona z zarzutów?Zobacz więcej

Po tym jak synowie Smolnego (Łukasz Konopka) postanowią przypomnieć Majorowi wojnę, mężczyzna dostanie ataku serca i zacznie walczyć o życie w szpitalu! W 2906. odcinku serialu "Na Wspólnej" okaże się jednak, że operacja Majora zakończyła się powodzeniem, a bezdomny powoli dochodzi do zdrowia.

Kuba i Przemek zdecydują się oddać mu całą kwotę jaką udało im się zarobić na filmikach. Smolny uświadomi im jednak, że to nie wystarczy. Chłopcy muszą się z nim spotkać i osobiście go przeprosić. Wizyta w szpitalu nie będzie należała do przyjemnych, a Major nie będzie chciał im tak łatwo wybaczyć... Czy wyznaczy im jakąś pokutę?

Eliza odejdzie od Jarka! Ślub zostanie odwołany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×