"Na Wspólnej" odcinek 2907. Paweł dostanie kosza od Anastazji i Beaty! Już zawsze będzie skazany na samotność? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2907. odcinku serialu "Na Wspólnej" Paweł zostanie odtrącony przez dwie kobiety! Czy już nigdy nie znajdzie prawdziwej miłości? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2907. w środę, 10.07.2019 o 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Oszustwa Pawła (Grzegorz Kwiecień) przekreśliły jego związek z Beatą (Katarzyna Ptasińska). Dawnemu oszustowi wpadła jednak w oko Anastazja (Karolina Bacia), do której zaczął intensywnie się zalecać. W końcu między nim a dziewczyną Tomka (Krzysztof Chodorowski) dojdzie do pocałunku!

Anastazja na randce z Pawłem! Dojdzie do pocałunku!Zobacz więcej

W 2907. odcinku serialu "Na Wspólnej" Paweł ponownie odwiedzi dziewczynę w szpitalu. Anastazja nie będzie miała dla niego dobrych wiadomości. W trakcie poważnej rozmowy powie mu, że nic między nimi nie będzie, a ona bardzo kocha Tomka i nie zamierza się z nim rozstawać.

Odtrącony mężczyzna postanowi pocieszyć się w ramionach Beaty. Była partnerka nie będzie jednak chciał mieć z nim nic wspólnego i każe mu wracać do Anastazji! To zdecydowanie nie będzie jego szczęśliwy dzień...

Czy Paweł znajdzie kiedyś miłość? Czy naprawi błędy przeszłości?

Samobójstwo Ewy! Podetnie sobie żyły po wypadku Elżbiety!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×